Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Чи може машина фільтру паливного фільтра очистити ще раз після використання?

- Aug 16, 2017 -

Чи може машина Fuel Filter Media знову очищати після використання?

Автомобільний паливний фільтр ЗМІ можна очистити після використання, фільтр Fuel Filter Media може захистити внутрішні частини внутрішньої частини, аксесуари не мають високої стійкості до використання та можуть ефективно фільтрувати домішки автомобільних масел відповідно до різних моделей та Число різних забруднень у самому автомобілі буде іншим.

Другий раз не можна використовувати, Дизайн Паливного фільтра Медіа являє собою одноразовий паперовий фільтр та адсорбцію металевих частинок чена, при використанні 5000 км після того, як основна сітка блокується більш ніж на 60%. Якість буде міцно блокуючи сітку, просто не можна очистити лише зміну основного, Fuel Filter Media відкриває очищення та змінює основу паперу, ніж виробництво нової вартості, високе, це повторне використання ще не зроблено. Легко заблокувати, фільтр паливного фільтра не може фільтруватися, доводилося обходити клапан через масло, причому домішки моторного масла не можуть фільтруватися, тому їх потрібно терміново замінити.

Вищевказане Сяо Б'янь для кожного на автомобілі. Паливний фільтр ЗМІ можна очистити після використання знову, якщо ви хочете дізнатися більше інформаційного змісту, Fuel Filter Media, будь ласка, продовжуйте звертати увагу на нас.


Related Products