Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Різниця між справжнім та помилковим фільтром палива

- Oct 11, 2017 -

Відмінність справжніх та помилкових паливних фільтрів Media в основному полягає в наступних аспектах:

Зовнішній вигляд: якість майстерності

Фальшивий фільтр палива Medias працюють більш грубим, на краю кута з небом оком можна побачити, крім того, вага також відрізняється, оскільки вибір різних матеріалів, брехливі бензинові фільтри, як правило, відносно легкий.

Фільтрова папір: фільтраційна ємність

У фільтруючому папері фальшивий паливний фільтр Medias, що використовується у фільтраційних матеріалах, часто не є кваліфікованим, це стане притоками в бензиновому фільтрі неадекватним, довгострокове використання вплине на нормальну роботу паливної системи.

Довголіття: довжина терміну служби

З точки зору очікуваної тривалості життя, фільтрувальний папір, який використовується під замовчуванням фільтр для паливного фільтра, є поганим матеріалом і схильний до передчасного пошкодження; З іншого боку, це фільтрувальний папір, який виробляє сміття, яке легко потрапляти в бензин, що може спричинити засмічення або пошкодження бензинових насосів.

Матеріал фільтра палива (фільтр) Придбання

1, купівля товарів раніше, будь ласка, обов'язково перевірте моделі автомобілів, переміщення та іншу інформацію, щоб забезпечити правильну модель придбання аксесуарів. Ви можете перевірити керівництво по технічному обслуговуванню автомобіля, ви також можете скористатись згідно з безпровідною мережею "Обслуговування самообслуговування".

2, фільтр паливного фільтра в умовах великого технічного обслуговування, загальної і масляної, фільтрація машин, фільтрація повітря одночасно для заміни.

3, вибір високоякісних фільтрів паливного фільтра, низька якість фільтрів для паливного фільтра часто призводять до поганої подачі палива, дефіциту енергії в автомобілі або навіть пропажі. Домішки не фільтрують, тривалий час, системи вприскування масла та палива також пошкодять.

4, коли швидкість відчуття очевидно зменшується, прискорення двигуна погане, машина не може подорожувати, треба думати, що фільтри паливного фільтра можуть бути заблоковані, необхідність своєчасного огляду.


Related Products