Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Паливний фільтр ЗМІ є витратним

- Jun 13, 2017 -

Середа паливного фільтра - споживана в процесі використання транспортного засобу необхідність регулярного технічного обслуговування заміни, інакше вона не досягне захисного ефекту кваліфікованого. Детальнішу інформацію про цикл заміни можна знайти в інструкціях, наданих кожним постачальником фільтрів.

Важливо очистити Матеріал паливного фільтра. Стрічка для фільтра паливного фільтра знаходиться на лінії між паливним насосом та впускним отвором корпусу дросельної заслінки.

Ефект паливного фільтруючого середовища полягає в тому, щоб видалити тверде сміття, таке як оксид заліза та пил у паливі, запобігти засмічення паливної системи (особливо сопла), зменшити механічний знос, забезпечити стабільну роботу двигуна, поліпшити надійність, паливо Структура складається з алюмінієвої оболонки та кронштейна з нержавіючої сталі, стійка обладнана високопродуктивними фільтрувальними паперовими компонентами, фільтрувальний папір у вигляді хризантемової форми, для збільшення площі течії, фільтр EFI не може бути з карбюратором фільтр Clearters є загальним. Оскільки фільтр EFI часто витримує паливо тиску 200 ~ 300 кПа. Отже, для захисту тиску фільтра, як правило, потрібно більше 500 кПа, карбюраторний фільтр не може відповідати вимогам.

Паливний фільтр ЗМІ слід замінювати кожні 30 000 км. Якщо вміст паливних домішок великий, відстань переміщення повинна бути відповідно зменшена. Стрілка на корпусі фільтра для паливного фільтра показує напрямок потоку палива, і при встановленні фільтра паливного фільтра не допускається змивання. Навіть якщо воно знаходиться в режимі тривоги, робота на короткий час також повинна бути замінена.


Related Products