Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Поради щодо технічного обслуговування паливного фільтра

- Aug 03, 2017 -

Поради щодо технічного обслуговування паливного фільтра

Паливний фільтр ЗМІ, його роль полягає у включенні в паливо оксиду заліза, пилу та інших твердих відходів, щоб запобігти блокування паливної системи. Можна побачити, що якщо Обслуговування паливного фільтра не виконується, це може вплинути на роботу двигуна. Сьогодні ми подивимося на поради щодо технічного обслуговування паливного фільтра, як часто фільтри для паливного фільтра для хороших змін?

Паливний фільтр Заряд (фільтр) Замінний цикл Паливний фільтр Метод, рекомендований для кожної заміни 10 000 км, в бак вбудованого масляного фільтра $ заміни мільйонів кілометрів. Може існувати невелика різниця в циклі підтримки між різними моделями.

Паливний фільтр ЗМІ (фільтр) Змінний цикл

Паливний фільтр Медіа рекомендований для кожної заміни 10 000 км, паливний бак вбудований масляний фільтр $ заміни мільйонів кілометрів. Різні моделі циклу технічного обслуговування можуть дещо відрізнятися, ваш автомобіль специфічний, коли потрібно замінити технічне обслуговування, будь ласка, скориставшись функцією "самообслуговування".

Велике технічне обслуговування, паливний фільтр, масел і масло, фільтр машин, фільтрація повітря одночасно.

Інсталяція та заміна фільтра більш складна, непросто практична робота, треба встановлювати професіонал.

Необхідність заміни фільтрів паливного фільтра (фільтра)

Паливний фільтр Medias можна розділити на бензинові фільтри та дизельні фільтри за паливом, головним використанням вітчизняних транспортних засобів є бензинові фільтри, бензинові фільтри і масляні баки вбудованого та зовнішнього типу.

Використання віку транспортних засобів, збільшення пробігу, довгострокової роботи фільтра для фільтрів для досягнення певного життєвого циклу призведе до швидкості автомобіля, споживання палива, збільшення шуму, контролю якості та ін.

Паливний фільтр ЗМІ (газовий фільтр). Примітки про покупку

1, купівля товарів раніше, будь ласка, обов'язково перевірте моделі автомобілів, переміщення та іншу інформацію, щоб забезпечити правильну модель придбання аксесуарів. Ви можете перевірити інструкцію з технічного обслуговування автомобілів.

2, фільтр паливного фільтра в основному технічному обслуговуванні, загальній і масляній, фільтруванні машин, фільтрації повітря одночасно.

3, вибір високоякісних фільтрів паливного фільтра, низька якість фільтрів для паливного фільтра часто призводять до поганої подачі палива, дефіциту енергії в автомобілі або навіть пропажі. Домішки не фільтрують, тривалий час, системи вприскування масла та палива також пошкодять.

4, коли швидкість відчуття очевидно зменшується, прискорення двигуна погане, машина не може подорожувати, треба думати, що фільтри паливного фільтра можуть бути заблоковані, необхідність своєчасного огляду.


Related Products