Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Поточний фільтр паливного фільтра між паливним насосом та дросельним клапаном, вхід тіла між трубою

- Aug 03, 2017 -

Паливний фільтр Стрічка медіа між паливом палива та входом корпусу дросельної клапану між трубою. Роль паливного фільтра Медіа полягає у включенні в паливо оксиду заліза, пилу та інших твердих відходів, щоб запобігти закупорюванню паливної системи (особливо насадка), зменшити механічний знос, забезпечити стабільну роботу двигуна, підвищити надійність. Структура паливного бака - це алюмінієва оболонка та стент з нержавіючої сталі, який обладнаний високопродуктивним фільтровим папером, фільтрувальний папір у формі хризантем, для збільшення області циркуляції.

Фільтр EFI не можна використовувати з карбюраторним фільтром. Оскільки фільтри EFI часто витримують тиск 200-300 кПа, то, як правило, сила тиску фільтра повинна досягати більше 500 кПа, а фільтр карбюратора не потрібний для досягнення такого високого тиску. Масляний фільтр потрібно замінювати кожні 30 000 кілометрів. Якщо вміст паливних домішок є великим, відстань в'їзду повинна скоротитись відповідно. Стрілки на корпусі корпусу паливного фільтра вказують напрямок потоку палива, а при встановленні фільтра не можна перевертати. Навіть якщо вона працює протягом короткого періоду часу, вона також повинна замінити підтримку повітряного фільтра в положенні моторного відсіку автомобіля з правої сторони (тобто, правильне положення переднього колеса, густий м'який гумовий шланг, прикріплений до Чорна квадратна пластикова коробка є). Метод розбирання дуже простий (конструкція полягає в тому, щоб полегшити власникам автомобілів часто видаляти чищення, загальна модель не буде використовувати фіксуються гвинти): акуратно розірвати напрямок автомобіля в кінці двох металевих Katz, може бути ціле порожнє фільтр вікна вперед, видалити фільтр можна видалити. Це може включати в себе товстий гумовий рукав ручки, відкрутити карту трубки за допомогою хрестового гвинта та вийняти наступний; Якщо у вас немає досвіду, вам краще попросити когось повернути вас. Повітряний фільтр очищає навколишнє середовище кожні 1-3 місяці або після довгої частини піску-пилу. Витягніть повітряний фільтр із пилу та виймайте повітряне сопло високого тиску (примітка не надто близько, або з велосипедним насосом або з м'якою щіткою). І подув повітряний впускний ящик. Повітряний фільтр не слід мити; у вхідному ящику не повинно бути води; старий порожній картрідж повинен бути замінений вчасно. Знос повинен пам'ятати процес, установка повинна бути дуже гладкою, якщо не гладкою, слід знайти причину, щоб продовжувати, не потрібно використовувати грубу силу. Якщо це дійсно невизначено, паливний фільтр-медіа ви не можете встановити фільтр, поки коробка для видалення шматків предметів, покриття кришки, віддача труби, заїзд в майстер-ремонт не буде мати проблем.

Підтримання масляного фільтра в процесі двигуна внутрішнього згоряння, пилу, металевих відходів, вуглецевого очищення та інших механічних домішок продовжуватиме змішуватись з олією, а повітря та згоряння відпрацьованого газу на окислюванні масла також додадуть масло поступово виробляти гліальні, механічні домішки та колоїдне змішування, також утворюють шлам, який не тільки прискорить зношувальні деталі, але також може легко викликати закупорку. Для забезпечення чистоти оливи двигун оснащений масляними фільтрами в системі змащення. Паливні фільтрувальні середовища Більшість автомобільних двигунів наразі використовують роторний мастильний фільтр, одноразовий фільтр, який не можна мити. При заміні мастила масляний фільтр потрібно змінювати одночасно, в іншому випадку це вплине на якість мастила. Підтримка виділення оливи загальної нафти складається з основних масел та добавок. Базовий мазут в основному використовує мінеральну олію, до складу якої входить металевий миючий засіб, антикорозійний антикорозійний агент, агент з видалення іржі, порошок без золи та модифікатор індексу в'язкості тощо. Нафта додав деякі хімічні речовини, що мають спеціальні функції, можуть поліпшити якість масла, а не тільки зменшити знос двигуна і подовжити термін служби агрегату, так що чистять камеру поршня і камери згоряння, змащувальну мастильну дорогу і тонкий фільтр на тихі речі менше , а також може заощадити пальне, щоб продовжити використання пробігу на заміну масла, загальний період обміну нафти може досягти більше 10 000 кілометрів. Загалом, швидкість двигуна висока і навантаження менше, тиск змащення низький, низька навантаження на дизельний двигун, високий тиск змащення, фільтри для паливного фільтра як на вимогах до масла різних, так і на моторне масло, залежно від типу різні і два, одне називається бензиновим двигуном, інше - дизельним двигуном, їх не можна змішувати. Що стосується ринку, існує універсальна олива, яка може використовуватися як для бензинових двигунів, так і для дизельних двигунів, а її продуктивність задовольняє накладені значенням рівнів моторного масла, тож це також вказує на застосовний діапазон рівня масла, а не весь автомобілі


Related Products