Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Як замінити паливний фільтр

- Oct 23, 2017 -

Як кажуть самі, достаток. Далі Xiaobian представить, як замінити паливний фільтр ЗМІ, але також дозволить кожному інтуїтивно зрозуміти структуру паливного фільтра Medias.

1, відключіть джерело живлення

Відключіть ключ від транспортного засобу та відключіть запобіжник насоса автомобіля або відключіть автомобіль від насоса та запобігаючи витіканню насоса при знятті насоса.

2, зніміть збірник насосів

Зніміть подушку заднього сидіння та кришку насоса, тоді ви зможете побачити збірку насоса. Насос масляного насоса зафіксований чорною пряжкою, зніміть штепсель на насосі та трубопровід після використання спеціальних інструментів для видалення застібки. Після зняття кільця зніміть мастило кільцевого з'єднання.

3, замінити нову паливний фільтр Media

Замініть старий комплект паливного насоса новим паливним фільтром та замініть новий комплект бензинових фільтрів відповідними компонентами старого бензинового фільтра.

4, покритий вазеліновим мастилом

Збори масляного фільтру для заміни фільтра паливного фільтра, встановленого назад до резервуару, ущільнюють паливний насос на герметичному покритті, нанесеному на вазелінове мастило, щоб уникнути герметизації кільця після того, як герметичність не була щільно спричинена витоком палива або палива.

5, фіксоване карткове кільце

Встановіть ущільнювальне кільце насоса та затягніть загвинчувальне кільце спеціальним інструментом відповідно до стандартного крутного моменту в сервісному посібнику.

6, перевірте наявність витоків

Встановити розетку масляного насоса і насос на насосі можна перевірити наявність витоку, якщо не може бути встановлено витоку сидіння, є витік, то вам необхідно знову закріпити герметичне кільце.


Related Products