Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Це важливо для очищення паливний фільтр медіа

- Oct 27, 2017 -

Це важливо для очищення паливний фільтр ЗМІ. Паливний фільтр медіа рядок знаходиться на лінії між паливного насоса і дросельної тіла вході порту.

Вплив ЗМІ паливний фільтр є видалення твердих сміття, таких, як Оксид заліза та запилення пальним, заборонити паливної системи засмічення (особливо насадка), зменшити механічного зносу, забезпечити стабільну роботу двигуна, підвищити надійність, на паливо структура складається з алюмінієвими оболонками і кронштейнами з нержавіючої сталі, стійки оснащений високою ефективністю Папір фільтрувальний компонентів, Папір фільтрувальний як хризантеми подібний, збільшити зоні потік, EFI фільтр не може бути карбюратора фільтра Clearters є спільними. Тому що EFI фільтр часто витримати 200 ~ 300kPa тиску палива. Таким чином, тиск опору фільтр як правило, потрібна для досягнення більш ніж 500kPa, карбюратора фільтра можуть не відповідати вимогам.

Паливний фільтр медіа повинні бути замінені кожні 30 000 км. Якщо вміст домішкових палива великий, подорожі відстань, виданими відповідно. Стрілка на ринку житла паливний фільтр медіа вказує напрямок потоку палива, і без флеша не допускається, коли паливний фільтр Media установлено. Навіть якщо це в повинні, також замінити фліп держави працювати протягом короткого часу.

Паливний цикл Заміна фільтра

Більшість виробників автомобілів до її зовнішнім фільтром нормальний обслуговування рекомендується заміна циклу 48000 км; консервативні обслуговування рекомендується заміна циклу є 1.92 ~ 24 000 км. Якщо ви не впевнені, будь ласка, прочитайте інструкції з власником знайти правильне рекомендується заміна циклу. Крім того, коли фільтр шланг з'являється по бруду, нафти та інших забруднень, викликані старінням або тріщини, необхідність своєчасної заміни шланга.

Рекомендується заміна циклу паливний фільтр медіа повинні бути різними в залежності від власного структури, продуктивність і використання і не можуть бути узагальнені. Якщо фільтр встановлений в паливної магістралі, вона називається зовнішнім фільтром; в іншому випадку, внутрішній фільтр встановлюється в паливного насоса і паливний бак всередині фільтр. Де паливний бак фільтр або захисному покриві зазвичай вважається обслуговуються.


Related Products