Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Простий, екологічно чисті упаковка стає все більш і більш популярним

- Oct 09, 2015 -

Останнім часом Китай споживача Асоціації сталого споживання дослідницьких проектів, факультет економіки, китайської Академії соціальних наук і l ' Oréal Китай спільних результатів-«сталого споживання дослідження в Китаї, опубліковані в Пекіні в 2012 році. Звіти показують, що більше 80% споживачів часто купують простого, екологічно чисті пакувальної продукції більш імідж підприємства зелений пакувальної продукції. 1 лютого в Шанхаї місцевих регулювання упаковки скорочення національні лідери. Всі знаки показують що, простий і екологічно чисті упаковка має стати точкою продажу.

"Доповідь на Китаю, дослідженнях сталого споживання 2012 є перший дослідницький звіт, що відображає ситуацію сталого споживання в Китаї, дослідження споживчих знань та поведінки, ставить сталого споживання та консультації з питань політики сталого споживання до національного розвитку. Споживачі Китай асоціація також опублікувала доповідь, на перший сталого споживача Керівництво Китаю.

Через онлайн опитувальник Китай Група для сталого споживання дослідницьких проектів, обстежень у 6 містах, Пекін, Шанхай, Гуанчжоу Shenyang, Сіань, Ченду, сталого споживання статус 3,004 дійсні анкети були зібрані. Обстеження відображається, дедалі більше підприємство створено зелена упаковка продукції зображення; Більшість споживачів не погодився, надмірне упаковки; 80% вище споживачів часто купують простий, екологічні пакувальної продукції; не узгоджені обстеження об'єкта придбання простий, екологічні пакувальної продукції є менш ніж 2%; понад 10% за відвідування, хто сказав, що не ясно чи придбання простий, екологічні пакувальної продукції; відмовився від використання пластикові пакети шість споживачам покупок.


Related Products