Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Матеріали паливного фільтра підключені до серії між паливним насосом і вхідним портом тіла дросельної заслінки

- Oct 23, 2017 -

Матеріал паливного фільтра з'єднаний послідовно між паливним насосом і вхідним отвором корпусу дросельної заслінки. Роль фільтра для паливного фільтра полягає в тому, щоб у паливі в оксиді заліза, пилу та інших твердих сміттях було видалено, щоб запобігти вилка топливної системи (особливо сопла). Знизити механічний знос, забезпечити стабільну роботу двигуна, підвищити надійність. Структура палива складається з алюмінієвої оболонки та жорсткої кронштейну з нержавіючої сталі, яка складається з високопродуктивного фільтрувального паперу на кронштейні, а фільтровий папір має хризантемову форму для збільшення області циркуляції. Ефі-фільтр не можна використовувати з масляним фільтром.

Оскільки фільтр EFI часто витримує тиск 200-300 КПа, то, як правило, сила фільтрування тиску повинна досягати більше 500 КПа, а масляний фільтр не потрібний для досягнення такого високого тиску.

Класифікація паливного фільтра Медіа

1, дизельний фільтр

Конструкція дизельного фільтра приблизно однакова з масляним фільтром, існує два види взаємозамінних і гвинтові. Але його робочий тиск і вимоги до температури масла значно нижчі, ніж масляний фільтр, і його вимоги до ефективності фільтрації набагато вище, ніж масляний фільтр. Дизельний фільтровий фільтр за допомогою фільтрувального паперу, а також використання ковдр або полімерних матеріалів.

Дизельний фільтр можна розділити на два типи:

(1), дизельний сепаратор води

Дизельний сепаратор є важливою функцією розділення дизельної води. Наявність води для паливної системи дизельного двигуна вкрай шкідлива, корозія, знос, фільтри для паливного фільтра застрягли і навіть погіршували процес згоряння дизельного пального. Більше трьох типів викидів двигуна на водному поділі вищих вимог, високі вимоги до необхідності використання високопродуктивних фільтрів.

(2), дизельний тонкий фільтр

Дизельний масляний фільтр використовується для фільтрації дрібних часток у дизельному паливі, країна більше трьох викидів дизельного двигуна в основному для ефективності фільтра часток 3-5 мікрон.

2, бензиновий фільтр

Бензиновий фільтр з карбюратором і EFI точок, використання карбюраторного бензинового двигуна, бензиновий фільтр розташований на насосній стороні імпорту, робочий тиск невеликий, фільтр паливного фільтра зазвичай використовують нейлонова оболонка, двигун EFI. Бензиновий фільтр розташований на випускній стороні насоса і має високий робочий тиск, як правило, з металевим корпусом. Бензиновий фільтровий фільтр за допомогою фільтрувального паперу, але також використання нейлонової тканини, полімерних матеріалів.

Бензиновий фільтр Оскільки режим горіння бензинових двигунів та дизельний двигун відрізняється від загальних вимог, оскільки дизельний фільтр суворо, тому ціна дешева.

3, природний газовий фільтр

Природний газовий фільтр широко використовується в металургії, хімічній, нафтовій, паперовій, медичній, харчовій, гірничодобувній, електричній, міській, житлових та інших газових родовищах. Газовий фільтр є незамінним пристроєм для транспортування трубопровідного матеріалу, який зазвичай встановлюється на вхідному краю запобіжного клапана, запобіжному клапану, фіксаторі клапана або іншому пристрої, паливному фільтруючому середовищі для усунення домішок у середовищі для захисту клапана та обладнання. Використання, зменшення обладнання витрати на технічне обслуговування.


Related Products