Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Що таке використання масляної фільтраційної паперу?

- Jun 27, 2017 -

Що таке використання масляного фільтрового паперу?

Масляний фільтровий папір, придатний для трансформаторного масла, турбінного масла, механічного масла та дизельного масла, масла для очищення нафтопереробних заводів, вазеліновий фільтр; фільтр регенерації відпрацьованих масел, ізоляційна фарба, барвники, напої та тонкої хімічної фільтрації та харчової промисловості в процесі обробки напоїв. Фільтрація, фільтр для переробки зерна та масла, фільтр для обробки масла.

Масляний фільтровий папір має хорошу характеристику поглинання фільтра та значну міцність на стиск.

Масляний фільтровий папір для фільтрації масла, хімічних продуктів та промислових масел та інших промислових органічних суспензійних рідин для відділення твердих, напівтвердих відходів. Такі, як фільтр фільтрувального фільтра, фільтр масла, турбінне масло, синтетична смола парафінових масел з воску, діоктил себакат та інші органічні рідини.

Очищення стічних вод є важливою частиною охорони навколишнього середовища, і зараз багато хімічних рослин у стічних і стічних водах відфільтровуються, в першу чергу, викидами домішок та осадів, фільтрувальним папером у фільтрі, екраном фільтра на назад, у стічних протоках, осад та інші домішки, щоб перехопити, єдиний потік з стічних вод, фільтруючий екран, протягом певного періоду часу, щоб очистити. Потім, щоб скинути стічні води в призначене місце або установку по очищенню стічних вод, під час остаточного зняття фабрики використовується фільтрувальний папір з високою щільністю, високою температурою та іншим тонким фільтром. Цей вид стічних вод дуже технічний і безпечний при роботі


Related Products