Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Чому це целюлоза найбільш часто кращий вибір для автомобільної фільтруючий?

- Jan 01, 2016 -

У більшості Любе, паливні та повітряні фільтр додатків целюлоза ЗМІ є кращим вибором, ніж синтетичні ЗМІ. Знову ж таки причина в значній мірі відноситься до ємності, або фільтр життя. Щоб пояснити, чому, необхідна опис процесу фільтрування.

Целюлоза automtoive media фільтра виготовлений з волокон різних розмірів. У верхньому шарі засобів масової інформації волокна є збили, а не ущільнений вниз.

Коли рідина і забруднюючих речовин передаються через засоби масової інформації, багато частинок збирати пухнасті волокна на поверхню і не подорожувати далі на аркуші. Це називається "адсорбції" тому що частинки дотримуватися волокна.

Більше цієї техніки поділу, який застосовується в ЗМІ, більш дрібні частинки можуть бути розділені перш ніж вони досягнуть невеликий пористість на стороні екрану засобів масової інформації. Це зберігає ці дрібних частинок від підключення до ЗМІ.

Ще однією перевагою целюлоза фільтра засобів масової інформації, що ЗМІ зазвичай буде товщі. Тим товщі це, тим більше часу частинки витрачаєте поїздки через ЗМІ. Кожного разу, коли рідина змінює напрям навколо волокно, імпульс частинки тримає їх подорожі в одному напрямку вони збираються, і вони приводяться в волокна.

Такий поділ частинок, називається "замах." З адсорбції, більше замах, яке застосовується в ЗМІ, більше частинок розділяються без підключення щільно пори місце на стороні екрану.

Синтетичні медіа розділюйте деякі частинки адсорбції і замах, але гладкою волокна не можуть утримувати частинок на місці і вони змивається разом з рідиною, подорожуючи через ЗМІ. Синтетичні ЗМІ в основному використовує на частинки поділу техніка "прямий перехоплення виклику." Це, як більшість людей думають, що робиться всі фільтрації.

Прямий перехоплення просто розділяє частинок, пройшовши рідини через пористість, які є досить малий, щоб зловити їх. Однак, коли всі пори підключений з на забруднювача, підключено до фільтра і його життя над.

Оскільки целюлоза медіа краще адсорбції і замах, вона може видалити більше забруднюючі речовини, ніж скло ЗМІ без підключити пори.

Синтетичні засобів масової інформації можуть бути створені з перевагами целюлоза ЗМІ? Це ще належить з'ясувати. Той факт, що засоби масової інформації на основі целюлози і скла-медіа мати місце на сьогоднішньому ринку фільтр.

Related Products