Категорія продукту

Зв'яжіться з нами

Шаньдун Renfeng спеціальних матеріалів Co., ТОВ

Додати: № 1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Шаньдун, Китай 256407

Тел: 86-533-8690983/8688836

Факс: 86-533-8690158

Електронна пошта:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

RF6148PW-повітряний фільтр, що запалює полум'я

RF6148PW-повітряний фільтр, що запалює полум'я

Детальний опис фільтрувального паперу з фільтру для паперу фільтрувальний папір з антипіримним середовищем розроблений для забезпечення безпеки високопродуктивних автомобілів, щоб запобігти згорання карбіду при високій температурі під час роботи. Вогнезахисний матеріал додано до фільтрувального паперу, закінчився лабораторний експеримент і ...

Послати повідомлення

Відомості про продукт

Деталі продукту

Протипожежний фільтровий папір

Протипоглинаючий фільтровий папір розроблений для вимог безпеки високопродуктивної машини для запобігання спалюванні карбіду під високою температурою під час роботи. Вогнезахисний матеріал додано до фільтрувального паперу, закінчився лабораторний експеримент, а зразки відправляли іноземному замовнику для тестування.

Протипожежний фільтр для повітряного фільтра для легкого фільтрації повітря (RF6148PW)

Фільтрувальні пакети Renfeng виготовляються з імпортованої деревної маси за допомогою мокрого нанесеного процесу. Є 2 основних паперових виробничих ліній та 2 лінії покриття для водорозчинних смол і спирт-соль-смоли. Лінія затвердіння фенолів була імпортована з німецької VITS, яка є найсучаснішою у світі технологією. Виробнича потужність щомісяця становить близько 1000 тонн, а оброблена ширина - від 10 мм до 1750 мм.

Можна запропонувати різні автомобільні фільтрувальні паперові матеріали, такі як фільтри для повітряного фільтра, масляні фільтрувальні матеріали, паливні фільтрувальні матеріали, фенольний фільтровий папір, фенольний фільтровий папір, фільтр паперу з фенольного палива, фільтровий папір з вогнегасним фільтром, фільтровий папір для фільтрації масла та води, фільтровий папір із високою фільтрацією та ін.

Характеристики автомобільного фільтруючого паперу Renfeng:
1. Гарна повітряна проникність
2. Великий вміст пилу
3. Висока ефективність фільтрації
4. Тривалий термін служби

Термін доставки становить 25 днів, а якість гарантується всіма видами обладнання для тестування, такими як пристрій дисоціації стандартного волокна, тестувач на повітропроникність, апертометр, тестовий пристрій, тестер жорсткості, тестер для зриву тощо.

Renfeng має сертифікат TUV за TS16949. Стандартне управління забезпечує стабільну якість і чудове обслуговування.

RF6148PW
Застосування: Light Duty Air
Категорія: акрилові-насичені носії
SD Basis Вага: 142г / м2
Товщина: 0.45 мм
Повітряна проникність: 319 л / м2 / с
Розмір пор: 70.2 мкм
SD Колір: білий


Розслідування